ODKRYJ  NOWĄ  JAKOŚĆ

SYSTEMÓW  POMIAROWYCHGAITER powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy działają w branży paliwowej, rolniczej, spożywczej i chemicznej. Pracując w tych sektorach zauważyliśmy, że brak jest produktów, które spełniałby zapotrzebowanie na systemy kontrolno-pomiarowe. ModiControl jest czymś więcej niż rozwiązaniem telemetrycznym – to narzędzie, które pozwala na osiąganie spektakularnych celów biznesowych.
 

Projektujemy, produkujemy i wdrażamy:

  • inteligentne systemy pozwalające na opomiarowanie zbiorników paliwowych, AdBlue oraz innych cieczy;
  • monitoring zbiorników oraz wsparcie planowania dystrybucji paliw płynnych, LPG, AdBlue oraz innych cieczy;
  • narzędzia do kontroli stanów niskich i wysokich dla potrzeb logistycznych;
  • sposoby zarządzania zasobami paliw płynnych na stacjach paliwowych.

W ramach usług GAITER otrzymujesz:

  • bezprzewodowe, zasilane bateryjnie urządzenia komunikacyjne i pomiarowe;
  • narzędzia do obsługi systemów zarządzania danymi i wspierania procesów decyzyjnych;
  • nadzór nad eksploatacją systemów;
  • komunikacje GPRS/SMS;
  • oprogramowanie zarządzające;
  • wsparcie techniczne i serwisowe.

PRECYZJA

W biznesie właściwie zarządzanie zasobami jest kluczem do sukcesu. Musisz wiedzieć, ile posiadasz zapasów, by móc nimi skutecznie dysponować. ModiControl pokaże Ci z największą precyzją, ile produktu pozostało, a oprogramowanie dodatkowo poinformuje Cię o stanie magazynowym w każdym momencie.

WYGODA

Z ModiControl możesz korzystać z każdego miejsca na świecie. Wystarczy, że włączysz aplikację, by móc zarządzać swoimi zapasami. Dzięki takiej opcji nie tylko skontrolujesz ilość produktów, ale również możesz nimi dysponować, zlecać zadania swoim pracownikom lub planować kolejne dostawy.

GWARANCJA

Wiemy, że działasz w branży, w której kontrola i wysoka jakość wpisane są charakter Twojej pracy. Możemy więc Cię zapewnić, że z ModiControl wykonywanie zadań będzie o wiele łatwiejsze i skuteczniejsze. Oferujemy Ci 24 miesiące gwarancji na nasz produkt – jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdy będziesz nas potrzebować.

SERWIS

ModiControl to narzędzie, które potrafi być idealnie dopasowane do Twojej firmy. Możesz skorzystać z usług naszego doświadczonego zespołu pracowników, który pojawi się w Twoim przedsiębiorstwie za każdym razem, gdy zechcesz wprowadzać zmiany lub będziesz potrzebować pomocy z personalizacją urządzenia.

Nasze Produkty


POMIAR POZIOMU CIECZY


Nasze urządzenia to kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia monitorowanie stanu cieczy. Sprawdza się na rynkach paliwowych, chemicznych, rolniczych, spożywczych – wszędzie tam, gdzie kontrola zapasów jest najważniejsza. Nie tylko precyzyjnie mierzy ilość produktów, ale również może ocenić ich jakość, strukturę i temperaturę. Urządzenie ModiControl zapewnia rozwiązania, które chronią przed kradzieżą lub wyciekiem.


 
 
MFEasy_3

Lorem ipsum dolor

PRZEPŁYWOMIERZE DO ON


MFEasy_3

Lorem ipsum dolor

MFEasy_3

Lorem ipsum dolor

MFEasy_3

Lorem ipsum dolor

MFEasy_3

Lorem ipsum dolor


 
 
MFEasy_3

Lorem ipsum dolor

ModiFilter Particle Captor

Przepływowy filtr paliwa ModiFilter Particle Captor – model MFD70-P wychwytuje cząstki brudu o wielkości 40 micronów. Dzięki temu jest w stanie zatrzymać cząstki brudu, rdzy, kurzu znajdujące się w oleju napędowym. Gwarantuje wysoką ochronę silnika przed zanieczyszczeniami stałymi. Zapełnienie filtra zmniejsza stopniowo pojemność filtrowania i zwiększa spadek ciśnienia spowodowany przez filtr.
 
 
 

Skutecznie, efektywnie, szybko


GAITER to firma, która zrodziła się z potrzeby, doświadczenia i pasji. Oferowane przez nas produkty i usługi mają rzeczywisty wpływ na działanie firm i w skuteczny sposób przyczyniają się do ich rozwoju. Twoje przedsiębiorstwo musi korzystać z efektywnych, nowoczesnych rozwiązań, aby ciągle wyprzedzać konkurencję i zdobywać nowych klientów. Z nami będzie to proste!